Voleybol Plus

Simay Kurt: PTT ile çok iyi bir takım olduk

Shining Stars’ın gerçekleştirdiği Yıldızlı Sohbetler tam gaz devam ederken dün akşam konuk olarak Simay Kurt’u ağırladı. Genç voleybolcu hem takımla ilgili hem de biten sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.

”Ben normalde farklı bir ortama hemen adapte olabilen bir insan değilim. Ama ilk iki günde  hemen sanki hep PTT’deymişim gibi hissettim. Hiçbir problem yaşamadım, herkes çok samimi. Bandırma’dan beri hep İstanbul’da yaşadığım için düzenim hep aynıydı. Hep aynı evde yaşadım. Sezona dönecek olursak pandemi dolayısıyla bütün takımlar için çok zor bir sezondu. Sporcular ve antrenörler her zaman diken üstündeydi. Çok yoğun bir program vardı ve koronavirüs her yerdeydi. O yüzden çok zordu ama PTT olarak biz bu süreci iyi atlattık. Takım olarak tabiki etkilendiğimiz zamanlar oldu. Ama güzel bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum ve çok iyi bir takım olduk. Galibiyetle de bitirdiğimiz için ben çok mutluyum. ”

”Mehmet Bedestenlioğlu ve Zekai Bayram hem benim için hem Türk voleybolu için çok önemli isimler”

Zekai Abi beni 9 yaşımdan 20 yaşıma kadar beni büyüten insan. Küçücükken öğretiyordu hala da öğretiyor. Onun yeri çok başka beni besledi, büyüttü ve yetiştirdi diyebilirim. Mehmet Abi ise hala beraber çalıştığım bir insan. Hala her gün beni gelişitirmeye çalışıyor. O yüzden iki isim benim için çok çok önemli, bence voleybol için de çok önemli isimler. O yüzden onlarla birlikte çalışmaktan ve çalışmış olmaktan dolayı çok mutluyum.

Yayının tamamını Shining Stars resmi İnstagram hesabından ve Youtube
hesabından izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler

Sırbistanlı yıldızlar etkinlikte bir araya geldiler

admin

Ramazan Yıldırım: 2020-21’de Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istiyoruz

admin

Balkan Şampiyonu Beşiktaş, İstek’li öğrencilerle buluşuyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası