Voleybol Plus

TVF Antrenör Eğitim Portalı’nın lansmanı yapıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu Antrenör Eğitim Portalının Lansmanı Yapıldı

Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonaları süresince Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Eğitim Kurulu tarafından düzenlenen eğitim seminerleri kapsamında Antrenör Eğitim Portalı tanıtım sunumu gerçekleştirildi. TVF Spor Organizasyonları ve Uluslararası Faaliyetler Yetkilisi Gönenç Bengisun tarafından gerçekleştirilen sunumda Antrenör Eğitim Portalı’nın kullanımı konusunda eğitim verildi.

TVF Antrenör Eğitim Portalı: Antrenörlerin eğitimi, gelişimi ve Türk voleyboluna katkılarını arttırabilmek amacıyla hazırlanan portalda; antrenör kademelerine ait ders notları, seminer içerikleri ve videoları, beceri gelişimi videoları, antrenörlerin kullandığı materyaller ve antrenörleri ilgilendiren tüm bilgiler bulunacaktır. Antrenörlerle ilgili tüm duyurular, portal üzerinden yapılacaktır. TVF Antrenör Eğitim Portalı’ndaki içeriklerden yalnızca portala üye olan kullanıcılar yararlanabilecektir.

Festival Voleybol Gençler (Kız-Erkek) Türkiye Şampiyonaları süresince TVF Eğitim Kurulu tarafından düzenlenen eğitim seminerlerinin bugünkü (31 Mayıs) konusu Beslenme ve Sporcu Sağlığı idi. 85 antrenörün katıldığı seminerde sporcuların beslenmesi, yaş gruplarına göre ve müsabaka/kamp süreçlerindeki doğru beslenme şekilleri, sporcu sağlığı konularında detaylı bilgiler verildi. Seminer, Başkent Üniversitesi Öğretim Görevlisi Uzman Diyetisyen Beril Yılmaz tarafından verildi.

İlgili Haberler

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’nın yeni sponsoru GittiGidiyor oldu

admin

Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı Ankara’da yapıldı

admin

Bakan Kasapoğlu, Solhansporlu oyuncularla bir araya geldi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası