Voleybol Plus

Türkiye Oturarak Voleybol Ligi Kupası Yenimahalle’de

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenen Türkiye Oturarak Voleybol Ligi’nde şampiyon olan Başkent Olimpik ve Paralimpik Spor Kulübü sporcuları, sevinçlerini Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’la paylaştılar. Zorlu lig maratonunu zirvede tamamlayan sporcular Türkiye’de ilk kez düzenlenen ligin şampiyonluk kupasını Başkan Yaşar’a getirdiler.

SİZLERİN BAŞARISI BİZİM BAŞARIMIZ

Sporcuları tebrik eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, belediyenin engelliler konusunda yaptığı çalışmalara da değindi. Yaşar, “Engelliler Birimimiz ile bölgemizde bulunan tüm engelli vatandaşlarımızı tespit ettik. Onlara danışmanlık yaparak, her konuda yardımcı olmaya sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Yenimahalle’de engelleri kaldırdık ama aynı hassasiyeti herkesten bekliyoruz. Hepimiz bir engelli adayıyız. Bugün sizlerin bu başarısını görmek bana gurur verdi. Sizlerin başarısı bizim başarımız. Her zaman yanınızdayım, kapım her zaman sizlere açık. Tebrik ederim hepinizi” dedi.

BAŞKAN YAŞAR’A 06 NUMARALI FORMA

Ziyaretin sonunda engelli sporuna verdiği desteklerden ötürü Başkan Yaşar’a teşekkürlerini sunan ve 06 numaralı forma hediye eden Kulüp Başkanı Kemal Kadıoğlu da, “Çok büyük emek verdik. Bu noktalara geldik. Bu yolda bizleri yalnız bırakmadınız, her zaman sporun ve sporcunun yanında oldunuz. Teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

İlgili Haberler

TVF’den Karlıova’ya malzeme desteği

admin

Halil İbrahim Yücel’le Gizem Karabacak evlendi

admin

VakıfBank’tan ‘Voleybol Challenge’

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası