Voleybol Plus

Shining Stars’tan kamuoyu açıklaması

Shining Stars olarak geçtiğimiz günlerde hakkımızda çıkan ve doğruluktan uzak bir köşe yazısı ile ilgili açıklama yapma zorunluluğumuz doğmuştur. Açıklamamız aşağıdaki gibidir:

“Türkiye’nin ilk FIVB Lisanslı Sportif Danışmanlık Şirketi Shining Stars, 2018 yılında Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından sertifikalandırılmış olup, gerek FIVB gerekse de TVF’nin kurallarına ve etik değerlerine bağlı olarak faaliyetine devam etmektedir. Shining Stars bünyesinde, 18 yaş altı sözleşmeli hiçbir sporcu olmadığı gibi, herhangi bir milli takım kamp ziyareti de söz konusu değildir.

Kurulduğu 2005 yılından itibaren öncelikle Türk voleybolunun gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinen şirketimiz, bundan sonra da 7’den 77’ye Türk voleybolundaki herkese yardımlarını yapmaya ve tecrübelerini aktarmaya devam edecektir.

Son dönemde yalan yanlış ithamlarda bulunan, sosyal medyamızda paylaştığımız fotoğraflardaki sporcuları tanımayarak, fotoğraflar üzerinden gerçek dışı algı oluşturmak isteyen kişi ve kişilerin, iddialarını ispat etmek üzere Türk yargısına davet edileceğinin herkes tarafından bilinmesini isteriz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

İlgili Haberler

Nikolic OSSRB’nin Başkan Vekili oldu:

admin

Rus ve Belaruslu sporcuların Paris 2024’e katılımına yeşil ışık

admin

Shining Stars ‘Yıldızlı Sohbetler’e Selime İlyasoğlu ile devam etti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası