Voleybol Plus

Türkiye, 2019 CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’na Ev Sahipliği Yapacak

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), 2019 yılında alt yaş kategorilerinde düzenlenecek Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak ülkeleri açıkladı.

Buna göre; Türkiye, 2016 yılının ardından tarihinde ikinci kez alt yaş kategorisinde Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne ev sahipliği yapacak. 2019 CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası, 11-14 Temmuz 2019 tarihlerinde Antalya’nın ev sahipliğinde, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle yapılan Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Organizasyona yaklaşık 35 Avrupa ülkesinden 128 milli sporcu katılacak.

Daha önce uluslararası birçok önemli plaj voleybolu organizasyonuna ev sahipliği yapan Antalya, önümüzdeki yıl da yapacağı başarılı ev sahipliği ile plaj voleybolunun merkezi olacak.

(Antalya, 2016 yılında 20 Yaş Altı Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne ve son olarak 27-28 Ekim tarihlerinde 2018 CEV Plaj Voleybolu Festivali’ne ev sahipliği yaptı.)

İlgili Haberler

İddia| VakıfBank, Egonu’yu takibe aldı

admin

Samy Bricio veda etti: Yeni bir macera zamanı

admin

8. haftanın açılışı Tokat Bld. Plevne’den

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası