Voleybol Plus

Tunç Afşar : Bizi izlemeye devam edin

Türkiye’nin ilk FIVB lisanslı menajerlik ajansı olan Shining Stars’ın Genel Müdürü Tunç Afşar, geride bıraktığımız 2020 yılını ajansları adına değerlendirdi. Afşar şunları söyledi:

“2020 yılı hepimiz için çok zor geçti. Birçok şeyi ilk defa tecrübe ettiğimiz bir süreç yaşadık. Bu zorlu süreçte 20’den fazla online etkinlikle sporcularımızın ve ebeveynlerimizin yanında olduk. Shining Stars olarak 2021’de inovasyona daha çok önem vereceğiz. Sporcularımızın bilimden ve ilimden daha çok faydalanmasına aracılık edeceğiz. Bildiğiniz gibi 2021’e Mennan Şahin ile diksiyon, Mümin Sekman ile
başarı online etkinlikleri ile başladık. Önümüzdeki hafta doğru sosyal medya kullanımı ile ilgili etkinliğimiz olacak. Şu anda online yabancı dil eğitimi için bir firma ile anlaşma aşamasındayız. Aynı şekilde özellikle kulüp lojmanlarında kalan sporcularımız için sağlıklı yemek üreten bir firma ile görüşmekteyiz.

2021 yazı milli takımlarımız için de çok yoğun geçecek. Federasyonumuza ve bu başarılarda emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.

Ülke voleybolumuz için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin.”

İlgili Haberler

THY’de tüm testler negatif

admin

Türk Voleybolu evinde çalışıyor!

admin

Erdoğan Teziç’i kaybettik

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası