Voleybol Plus

Murat Yenipazar: Galatasaray için mücadele vereceğim

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı ile 2 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli pasör Murat Yenipazar, Galatasaray Televizyonu’na özel açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’daki hedefinin final oynayıp şampiyonluk yaşamak olduğunu vurgulayan Murat Yenipazar, sözlerine şu şekilde devam etti.

“Pandemi sürecinin ilk zamanları ne olacağı çok büyük soru işaretiydi. Evde bulunduğum süre boyunca kendi çalışmalarıma ağırlık verdim. Daha sonra transferim gerçekleşti. Galatasaray’ın altyapısındaydım. Bazı sebeplerden dolayı gitmek zorunda kaldım. Şimdi tekrardan geri döndüm. Yine Nedim hocam ile birlikteyim, yine onun yanındayım. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz, mücadelemizi biliyoruz. Galatasaray için mücadele vereceğimi bildiği için beni buraya tekrardan istedi. Teşekkür ediyorum kendisine. Umarım elimden gelenin en iyisini yaparım, onu da utandırmam. Tabii ki Galatasaray’daki hedefim final oynayıp şampiyon olmak. Geçen sene devam etseydi final oynayıp şampiyon olmamız çok daha yüksekti. Futbol gibi voleybolun da devam etmesini canı gönülden isterdim. Maalesef tescil edildi. Bu sene biz elimizden geleni tekrardan yapacağız, mücadelemizi ortaya koyacağız. Taraftarlarımızdan kesinlikle destek bekliyorum. Herkes elinden geleni ortaya koyacak taraftarla birlikte yürüyeceğimize inanıyorum.”

İlgili Haberler

Üniversitelerarası Kar Voleybolu Kupası, Erciyes’te yapıldı

admin

TSYD’den Cengiz Tokgöz’e ödül

admin

Türkiye-Kore Dostluk Ormanı’nda 50 bin fidan toprakla buluştu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası