Voleybol Plus

Tarım Spor lige Ilgaz’da hazırlanıyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bayan voleybol takımı, sezon öncesi Ilgaz’da kampa girdi. Ilgaz Dağı’nda bakanlık tesislerinde kalan bayan voleybolcular, lig öncesi 1800 rakımda serin dağ havasında, takım sorumlusu Mehmet Demir ve Antrenör Hakan Kayhan nezaretinde antremanlarını sürdürüyor.

Ilgaz kampı ile ilgili açıklamada bulunan İkinci Lig Bayan Voleybol Takımı’nın sorumlusu Mehmet Demir, “Lig başlamadan önce öğrencilerimizle beraber kamp için Ilgaz’ı seçtik. Ilgaz, Ağustos ayının bu sıcak günlerinde doğal güzelliği ve iklim anlamında hafta sonu gidilecek ender yerlerimizden biri. Biz de Ilgaz’ı daha önceden bildiğimiz için burayı tercih ettik. Doğal güzellikleri için geziler düzenliyoruz, hem de Gençlik Spor Bakanlığı’nın hizmete sunmuş olduğu Ilgaz ilçe merkezindeki kapalı spor salonunda toplu antremanlarımızı yapıyoruz. Bölgesel Lig’de gurup birincisi olduk ve ikinci lige yükseldik.15 Ekim’de İkinci Lig start alacak. Bizim burada ciddi hedeflerimiz var. Önce İkinci Lig’de kalıcı olmak ve ondan sonraki senelerde de Birinci Lig’ yükselerek yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.

Demir, Ilgaz’da 6 günllük kamp planları olduğunu, voleybolculara birşeyler katıp, Kastamonu ve Çankırı bölgesinde doğal güzellikleri keşfedip, oyunculara moral depolamak istediklerini söyledi. 

Takımın teknik koçu Hakan Kayhan ise açıklamasında, “Kahvaltı öncesi ormanda sabah jimnastiği yapıyoruz. Kahvaltıdan sonra saat 11.00’de Ilgaz

İlgili Haberler

TOFAŞ galibiyetle başladı

admin

Yeni lider Göztepe

admin

Volkan Güç’lü Biga Çiçeklidede sezonu açıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası