Voleybol Plus

Suat Carlı son yolculuğuna uğurlandı

Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) eski üyesi ve eski ulusal hakemlerimizden merhum Suat Carlı’nın naaşı, Burhan Felek Voleybol Salonu önünde yapılan törenin ardından defnedilmek üzere Bolu’ya götürüldü.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ve voleybol camiasından sevenlerinin katıldığı, Bolu Siteler Cami’de kılınan cenaze namazının ardından, merhum Suat Carlı, Paşaköy Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi.

Carlı için bugün (17 Ağustos Perşembe), saat 11.00’de, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu önünde düzenlenen tören; Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Asbaşkanı Suat Güler, TVF Milli Takımlar ve Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kurtaran Mumcu, TVF Eski Başkanı, Uluslararası Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Avrupa Voleybol Konfederasyonu Asbaşkanı Özkan Mutlugil, TVF Eski Başkan Vekili Mustafa Ekşi, eski MHGK Başkanı Ümit Sokullu, MHGK Başkan Vekili Kazım Güleken, Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay, A Erkek Voleybol Milli Takımı oyuncuları ve teknik kadrosu, 17 Yaş Altı Erkek Voleybol Milli Takım Başantrenörü Hüseyin Düzceler, 16 Yaş Altı Kız Voleybol Milli Takım Başantrenörü Bülent Güneş, medya mensupları, ailesi ve voleybol camiasından bir çok kişinin katılımıyla gerçekleşti.

İlgili Haberler

Ayçin Akyol: Savaşçı Türk kadınını en iyi şekilde gösterdik

admin

Defne Arlıel’in piyano resitali

admin

Halkbank’tan Afyon’a başsağlığı mesajı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası