Voleybol Plus

Shining Stars’tan yeni proje

Yaptığı etkinlik ve projeler ile Türk voleyboluna önemli katkılar sağlayan Türkiye’nin ilk FIVB lisanslı menajerlik ajansı olan Shining Stars yeni projesini duyurdu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan ajansın genel müdürü Tunç Afşar, ” Uzun süredir ekip arkadaşlarım Umut Barış Yünlü ve Necla Esepaşa ile hayata geçirmek için üstünde çalıstığımız projenin adı, ‘Mentor abla’. Bu proje ile şirketimize bağlı aktif voleybol yaşantılarını sonlandırmış sporcularımızı kariyerinin başındaki genç sporcularımızla bir araya getirerek, tecrübe aktarımını sağlayacağız. Örneğin kariyerini sonlandırmış pasör abla, kendi bilgi ve birikimlerini genç pasörlerle paylaşacak, onlara tavsiyelerde bulunacak, kariyerinin başındaki genç pasörler de ‘Mentor abla’ olarak tabir ettiğimiz bu ablalarına diledikleri zaman ulaşıp, yardım isteyebilecek ve onların tecrübelerinden faydalanacak. Bu sayede hayatta en zor elde edilen şeylerden biri olan tecrübeyi, genç oyuncularımıza aktarıp, başkalarının yaptıkları hataları onların yapmaması adına çalışacağız'” dedi.

İlgili Haberler

Türk voleybolunun 2017 karnesi

admin

Bu kez hakem ve gözlemciler voleybol oynayacak

admin

Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda yarı finalistler belli oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası