Voleybol Plus

Guidetti: İyi başlamaktansa iyi bitirmek isteriz

Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı baş antrenörü Giovanni Guidetti, 3-0 sonuçlanan Aydın BBSK maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

“Her şey enteresanlaştı ve değişti. Biz sporcular ve antrenörler yeni gerçekliği kabul edip bu durumda elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Bence takım bu durumu çok iyi anladı. Harika bir temmuz ağustos ayı geçirdik. Oyuncular çok agresif çalıştılar çünkü voleybolu çok özlemişlerdi. Tekrar salonda olmaktan mutluyuz. Çünkü hiçbirimiz toptan bu kadar uzak kalmamıştık. Salondan uzak neredeyse üç ay, bu çoğumuz için bir rekor. Tekrar oynayabildiğimiz, rekabet edebildiğimiz için heyecanlıyız. Elbette seyirci önünde oynamayı isterdik ama durumu kabullenmeliyiz. Bunun yeniden gerçekleşeceğini umuyorum. Vakıfbank’ta beklenti hiçbir zaman değişmez.Her yaptığımız işte rekabet etmeyi severiz. İyi başlamaktansa iyi bitirmek isteriz. Asıl hedefimiz elbetteki iyi bitirmek. Sezon sonunda kazanan olmak için, sezon başından neleri geliştirmemiz gerektiğini ve nerelerde daha iyi olmamız gerektiğini görmek için kullanıyoruz. Tüm kupaları almak istiyoruz. Hepsi bizim önümüzde. Bunun için heyecanlıyız.”

İlgili Haberler

Aydın B.Şehir Bld. iyi başlamak istiyor

admin

VakıfBank yeni sezon öncesi sağlık kontrolünden geçti

admin

Sarı Melekler, sağlık kontrolünden geçti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası