Voleybol Plus

Shining Stars ile Help Steps’ten Önemli İş birliği

Shining Stars, adım atarken bağış yapılabilen ilk sağlık uygulaması olan Help Steps ile yeni bir sosyal sorumluluk projesi için iş birliği anlaşması yaptı.  Bu proje kapsamında Shining Stars Ajansı’na bağlı sporcular, Help Steps uygulaması içerisinde attıkları her adım karşılığı birikecek puanları sosyal sorumluluk işlerinde kullanılmak üzere bağışlayacak.

Uygulama http://onelink.to/t6tbaj linkinden indirilebiliyor. Bu link üzerinden indirilen uygulamaya STARS koduyla birlikte giren herkesin bağışı Shining Stars üzerinde toplanacak ve buradan da sivil toplum kuruluşları ve bireysel yararlanıcılara aktarılacak.

Bu önemli iş birliği ile ilgili açıklama yapan Shining Stars Genel Müdürü Tunç Afşar, “Yine bir sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Help Steps çok önemsediğimiz bir uygulama. Kendileri ile bu alanda iş birliği içerisinde olarak farkındalık yaratmanın önemini biliyoruz. İnşallah tüm sporcularımız elinden geldiğince fazla mesafe kat edecek ve biz de burada biriken paraları belirlemiş olduğumuz sosyal sorumluluk işlerine aktaracağız” ifadelerini kullandı.

Help Steps Kurucusu ve Proje Yürütücüsü Gözde Venedik de Türkiye’de sporun ve sporcuların gelişimine destek olmaya devam edeceklerini belirterek şöyle konuştu: “Söz konusu iş birliğinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Help Steps ile iyilik yapmak için kullanıcıların sadece uygulamayı yüklemesi ve gün içinde adım atması gerekiyor. Gün içinde atılan adımlar gece 24:00 olmadan kısa bir reklam izlenerek puana dönüşüyor. Böylece kullanıcılar puanlarını istediği STK’ya veya desteklediği kulübe bağışlayabiliyor. Herkesi sağlıklı bir yaşama ve bunu gerçekleştirirken iyilik yapmaya davet ediyoruz.”

Help Steps hakkında:

Adımları iyiliğe dönüştüren ilk sağlık uygulaması olan Help Steps, akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. 2020 yılının tamamında 160 ülkede 850 binden fazla kullanıcıya ulaşan Help Steps, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Help Steps ile kullanıcılar 2020 yılında 50 milyardan fazla adımı ihtiyaç sahiplerine bağışladı. Help Steps’te kullanıcılar bağış yapacağı kurumu veya kişiyi kendisi seçiyor. Kızılay, KAYD, AHBAP, Yeryüzü Derneği, HAÇİKO, TOG, TEGV, Türkiye Alzheimer Derneği, TOFD, UCİM gibi 21 kurumdan herhangi biri seçilerek adımların ihtiyaç sahiplerine ulaşması sağlanıyor. Ayrıca taraftarlar da Fenerbahçe Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne adımlarını bağışlayarak destek olabiliyor.

İlgili Haberler

Galatasaray’da Voleybol A.Ş.’nin kurulması reddedildi

admin

Senden İyi Yok’a bu hafta, Hande Baladın&Simge Aköz konuk oluyor!

admin

MHGK’den TRT Spikerleri’ne online seminer

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası