Voleybol Plus

Seramiksanlı oyunculardan köy okuluna ziyaret

TVF Vestel Venus Sultan Ligi ekibi Seramiksan oyuncuları köy okulunu ziyaret ettiler. Seramiksanlı oyuncular öğrencilere kitap dağıtırken minik öğrenciler yıldız oyuncuları karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Vestel Venus Sultan Ligi ekibi Seramiksan oyuncuları ve teknik heyeti Manisa’nın Turgutlu ilçesine bağlı Musacalı mahallesinde öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilere kitap dağıtan oyuncular daha sonra öğrencilerle voleybol oynadılar.

Musacalı İlk ve Orta Okul müdürü Ergun Karabacak tarafından düzenlenen etkinlikte oyuncular, okul hakkında bilgi alırken, mahalle sakinleri tarafından ikram edilen gözlemelerden yediler. Okul müdürü Karabacak ziyaretten duydukları memnuniyet ifade ederken Seramiksan baş antrenörü Suphi Doğancı, takım halinde sosyal sorumluluk projesi kapsamında ziyaret ettikleri öğrencilerle uzun süre sohbet etti. Doğancı;” Bir köy okulu olmasına rağmen okul çok düzenli ve tertip, temiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Köy havasını, köy lezzetlerini özlemişiz, çok eğlendik” dedi.

Yıldız oyuncular öğrenciler ile vakit geçirirken minik öğrencilere kitap okumanın ve spor yapmanın önemini anlattılar. Oyunuclar daha sonra okul öğrenci ve öğretmenleri ile fotoğraf çekilerek okuldan ayrıldılar.

İlgili Haberler

Tuğba Şenoğlu’nun yeni videosu yayında

admin

Eczacıbaşı Dynavit, Bursa’ya gidiyor

admin

Cizre’nin Efeler Ligi coşkusu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası