Voleybol Plus

Sarıyer Bld.’de sağlık taraması tamamlandı

TVF Bayan Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Sarıyer Belediyespor oyuncuları, Acıbadem Maslak Hastanesi’nde sağlık taramasından geçti.

2018-2019 sezonuna merhaba diyen Sarıyer BelediyeSpor oyuncularının Acıbadem Maslak Hastanesi’nde yapılan sağlık taramaları tam not aldı. Yapılan ekg, ekokardiyografi, boy-kilo ve tüm kan testlerinden sonra kardiyoloji, göz, ortopedi, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve iç hastalıkları bölümlerinde muayene ve tetkiklerden geçirilerek check-up işlemleri tamamlanan takımı, Genel Cerrah Doç. Dr. Erman Aytaç, İç Hastalıkları bölümünden Dr. Deniz Sebzeci, Ortopedist Doç. Dr Metin Uzun Göz Doktoru Esra Üçbaşaran ve Kardiyoloji bölümünden de Doç.Dr Seden Erten Çelik kontrol etti.

Sağlık taraması boyunca sporcuların yanından ayrılmayan Takım Menajeri Didem Akman, başta hastane yönetimi olmak üzere tüm doktor ve personele göstermiş oldukları yakın ilgiden ötürü teşekkür ettiğini ifade etti. Akman, “Sponsorumuz Acıbadem Maslak Hastanesi ile işbirliği içerisinde genel anlamda çok verimli bir sağlık taramasından geçtik. Yapılan taramalar sonucu sporcularımızın oldukça sağlıklı olduğunun bilgisini aldık. Destek olan herkese teşekkür ederiz. Tüm takımlara başarılı, sağlıklı ve sakatlıksız bir sezon dileriz ” dedi.

İlgili Haberler

Nida Yazıcıoğlu Salihli’de

admin

Deniz Dülger, Nevşehir Bld.’de

admin

Arhavi Urfa deplasmanını kayıpsız geçti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası