Voleybol Plus

Sarıyer Başkanı Hayrettin Dereli: Herkese teşekkür ediyorum

Sarıyer Bld. Kulüp Başkanı Hayrettin Dereli, sezon sonunda bir mesaj paylaştı:

“Sevgili Sarıyer Voleybol Ailesi,

Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde yer aldığımız 2017-2018 TVF Bayanlar 1. Ligi Voleybol Sezonu sona erdi. Yarı Final Playoff’larında son topa kadar mücadele ettik. Sporda, sonuçtan ziyade alınan yol ve duruş çok önemlidir. Takımımız, kulübümüze ve Sarıyer’imize yakışan bir şekilde bu sezonu başarı ile tamamladı. Kızlarımızla gurur duyuyorum. Bizi onurlandırdılar. Hepsini alınlarından öpüyorum.

Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü olarak her şeyden önce, geleceğimiz çocuklara ve onların temeli kadınlara yönelik bir sosyal sorumluluk projesi olduğumuzun farkındayız. Her zaman öncelikli hedefimiz, geleceğimiz çocukların sağlıklı bir birey olarak yetişmelerine, sporun akademik başarıya olan etkisinden yararlanmalarına katkı sağlamaktır. Kulüp olarak kuruluş amacımıza uygun bir şekilde Türk sporuna ve sosyal sorumluluk bazında çocuklarımıza katkı vermeye devam etmeyi amaçlamaktayız. Büyük Atatürk’ün çizdiği yolda, fikri hür vicdanı hür nesiller yetiştirmeye her zaman olduğu gibi devam edeceğiz. Bu sezon emeği geçen, kalbi bizimle çarpan herkese çok teşekkür ediyorum.”

İlgili Haberler

‘Çok önemli başarı’

admin

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde 21. hafta sona erdi

admin

Karacabey Bld. şampiyonluk yolunda iddialı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası