Voleybol Plus

Samsun Anakent’in kaptanları konuştu

Bayanlar Voleybol 2. Lig takımlarından Samsun Anakent yeni sezon için iddialı bir takım kurarken takımın kaptanları da belli oldu.

Deniz Çetinsaraç ve Pınar Eren’i kadrosuna kattıktan sonra takım kaptanı olarak görevlendiren Samsun Anakent’te iki oyuncu da yeni sezonu değerlendirdi.

Sultanlar Ligi’ne yükselmeyi hedeflediklerini kaydeden takımın birinci kaptanı Deniz Çetinsaraç; “Başkanımız Kadir Koçak, teknik kadronun raporu doğrultusunda Sultanlar Ligi için tecrübeli ve genç isimlerden oluşan iyi bir kadro kurdu. Başında da benim de yakından tanıdığım ve bir kaç sezondur beraber çalıştığım antrenörüm Gökhan Çokşen ve yardımcısı Yiğit Alkılıç var. Gökhan Çokşen çok tecrübeli bir antrenör ve Sultanlar Ligi hedefi doğrultusunda takımı başarıya ulaştıracağına inanıyorum. Ayrıca Şube yöneticimiz Yılmaz Kara ve Levent Mirza da hedeflerimiz için bize her konuda yardımcı oluyor” dedi.

Samsun’daki ilgi ve alakadan bir oyuncu olarak duyduğu memnuniyeti de dile getiren Çetinsaraç, konuşmasına şöyle devam etti: “Samsun’a geldiğimiz gün itibari ile yönetim olarak herkes bize gerçekten çok büyük ilgi gösteriyor ve desteklerini maddi ve manevi olarak hiç esirgemediler. Bu da bize ve takımımıza ne kadar inandıklarını ve güvendiklerini gösteriyor. Umarız bu sezon onların inançları doğrultusunda koydukları hedefe ulaşabiliriz. Tabii yeni bir takım olduğumuz için daha önce tanıdığımız, birlikte oynadığımız oyuncular olsa da geçen sezondan bu takımda kalan oyuncu olmadığı için herkes yeni geldi o yüzden takım olmaya çalışıyoruz. Ancak bu çok da kolay değil. Dışarda arkadaşlık ve saha içindeki uyum son derece iyi. Antrenmanlarımızdaki uyumu sezon açılınca maçlarımız başladığında sahaya da yansıtabildiğimizde koyduğumuz hedefe ulaşabileceğimize inanıyorum.”

Takımın ikinci kaptanı olan Pınar Eren de konuşmasına “Yeni sezonda Samsun ekibini tercih etmemin en önemli etkeni; hedefli ve hedefleri doğrultusunda çok iyi bir kulüp olması” diyerek başladı.

Pınar Eren, “Gökhan Çokşen ile çalışmayı çok istiyordum. Takım kadrosunun da bunun için çok yeterli olduğunu düşünüyorum ve takım olarak çok çalışkan bir ekibiz. Samsun çok güzel bir şehir buraya ilk kez geldim ve takım olarak hepimiz çok sevdik. Bütün taraftarlarımızı maçlarımıza bekliyoruz çünkü onların desteği ile hedefimize ulaşacağız” dedi.

Başarılı oyuncu sözlerini şöyle tamamladı; “Önümüzdeki ay Almanya’ya bir turnuvaya gideceğiz ve o turnuva bizim eksiklerimizi görmemiz için çok önemli bir turnuva. 2016-2017 Sezonunu açtık ve son sürat çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm takımlara ve sporculara sakatlıksız güzel bir sezon diliyoruz başarılar.”

İlgili Haberler

Bursaspor’a yeni sponsor

admin

Sivrihisar için şampiyonluk öncesi son viraj

admin

Hekimoğlu GCT BVİ, Konya maçına hazır

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası