Voleybol Plus

Salihli Bld.’de yeni başkan Sözer oldu

Salihli Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’nde yeni başkan Serkan Sözer oldu.

21. Olağan Genel Kurul toplantısını Salihli Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştiren Salihli Belediyespor yeni yönetim kurulu, görev dağılımı yaparak kulüp başkanını seçti.

Yapılan toplantıda, Salihli Belediyespor Kulüp Başkanlığına Serkan Sözer seçilirken, görev dağılımı sonucunda yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Sorumlusu; Uğur Kocagöz, Başkan Yardımcısı ve Voleybol Şube Sorumlusu Hüsamettin Çelik, Başkan Yardımcısı ve Mali İşler Sorumlusu Rasim Paşa, Başkan Yardımcısı ve Basın-Organizasyon Sorumlusu Mehmet Gürsel, Genel Sekreter Mustafa Yıldırım, Muhasip Murat Akça, Veznedar Orçun Semizler, Altyapı Sorumlusu Ali Yıldırım, Bölge Taraftar Sorumlusu İbrahim Emiştekin ve Kulüp Amiri İrfan Demir.

Yeni yönetimin görev dağılımı yaparak çalışmalara başladığını belirten Kulüp Başkanı Sözer, Salihli Belediyespor’un tüm branşlarda hedefe ulaşması için mücadele edeceklerini söyledi.

İlgili Haberler

Kepez’in sultanları galibiyetle başladı

admin

Aybüke Özdemir Manisa’da

admin

Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi’nde Erteleme Maçı Oynandı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası