Voleybol Plus

Pro Beach Tour Sinop Etabı basın toplantısı yapıldı

30 Haziran – 03 Temmuz 2016 tarihleri arasında Sinop Kumkapı Plajı’nda düzenlenecek olan TVF Pro Beach Tour Sinop Etabı basın toplantısı Sinop Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Sezgin Eren, TVF Plaj Voleybolu Direktörü Oğuz Değirmenci, TVF Plaj Voleybolu Milli Takımlar Menajeri Ercan Gürel, TVF Pro Beach Tour Sinop Etap Sorumlusu Murat Bostan ve İdari İşler Sorumlusu Mehmet Akalın katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül plaj voleybolu ile yeniden buluştukları için mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi, “TVF Pro Beach Tour’a bu yıl üçüncü kez ev sahipliği yapıyoruz. Sizlerle yeniden bir arada olduğumuz için çok mutluyum. Sinop Belediyesi olarak her yıl bu organizasyona destek olmaya çalışıyoruz. İnanıyorum ki bu tip organizasyonlar ilimizde artarak devam edecektir. Bu tür organizasyonları sosyal bir kent ve sosyal belediyecilik anlayışla sonuna kadar destekliyoruz. Organizasyonun yapıldığı alanın altı ve üstü tam bir tarih alanı. Bu tür organizasyonlar sayesinde şehrimiz de tanınma fırsatı elde ediyor. Türkiye Voleybol Federasyonu’na desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.”

TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Sezgin Eren, “Türkiye Voleybol Federasyonu adına sayın belediye başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Sinop’ta üçüncü kez bu organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Umuyorum ki bu organizasyon uzun süreler devam edecektir. Herkese başarılar diliyorum.”

TVF Plaj Voleybolu Direktörü Oğuz Değirmenci, “Türkiye Voleybol Federasyonu olarak Sinop Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz. Turnuva süresince çok güzel mücadelelerin olacağı maçlar izleyeceğiz. Yarın (01 Temmuz) ana tablo maçlarıyla turnuvamız başlıyor. Erkeklerde 16 takımlı, bayanlarda 10 takımlı ana tablo olacak. Romanya ve Ukrayna’dan katılımcı takımlarımız var. Bu turnuva, Türkiye sıralamasına ve FIVB (Uluslararası Voleybol Federasyonu) sıralaması için puan kazandırıyor. Türkiye’nin dört bir yanından profesyonel ve amatör sporcuların katıldığı bir organizasyon. İsteyen herkes bu organizasyonda mücadele edebiliyor. Başvurularımız resmi internet sitemiz plaj.tvf.com.tr adresinden yapılmakta. Katılan sporcularımızın puanları yeterliyse ana tablodan, yeterli değilse eleme müsabakaları oynayarak ana tabloya kalma mücadelesi veriyorlar. Turnuva, 03 Temmuz Pazar günü oynanacak olan yarı final ve final maçlarıyla sona erecek. Final maçlarımız NTVSpor’dan canlı yayınlanacak. Bayanlarda ve erkeklerde ilk sekiz takıma toplam 40.000 TL para ödülü dağıtılacak. Katılımcı tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.”

Plaj Voleybolu Milli Takımlar Menajeri Ercan Gürel, “Belediye Başkanımıza ve turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyuz.”

TVF Pro Beach Sinop Etabı Sorumlusu Murat Bostan, “Belediye Başkanım Sayın Baki Ergül’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sinop’ta bulunan ve bu turnuvanın gerçekleşmesi için destek olan sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Herkese başarılar diliyorum.”

İlgili Haberler

Ludwig/Walkenhorst üst üste 2. kez Avrupa Şampiyonu

admin

Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası Finalleri’nde 2. gün geride kaldı

admin

Moskova GS’de erkeklerde zafer Losiak/Kantor’un

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası