Voleybol Plus

Plajda Avrupa heyecanı Ankara’da

Uluslararası Voleybol Konfederasyonu (CEV) Satellite Bayanlar Plaj Voleybolu Avrupa Turu Türkiye etabı Ankara’da yapılacak.

Organizasyonun basın toplantısı Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda, Uluslararası Voleybol Konfederasyonu (CEV) Teknik Sorumlusu Christian Schemeth, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Plaj Voleybolu Direktörü Oğuz Değirmenci ve Atlantis Pazarlama Yöneticisi Özden Çaban organizasyon hakkında bilgi verdi. TSYD Ankara Şube Başkanı Kerem Öncel de organizasyon için kurumların işbirliği yaptığını söyledi.

Spor Organizasyonları, Avrupa Voleybol Konfederasyonu ve Türkiye Voleybol Fededasyonunun işbirliğiyle yapılacak turnuvaya Türkiye’nin yanı sıra Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Norveç, Polonya, Romanya, Sırbistan, İsviçre ve Ukrayna’dan 24 takım mücadele edecek.

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde yarın saat 09.00’da eleme maçlarıyla başlayacak ve ücretsiz izlenebilecek Türkiye etabı karşılaşmaları, 29 Mayıs Pazar günü sona erecek.

İlgili Haberler

Deaflympics plaj voleybolunda 3 Türk takımı da maçlarını kaybetti

admin

Sinop’ta şampiyonlar belli oldu

admin

U18 Plaj Avrupa Şampiyonası’nda çeyrek finaldeyiz

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası