Voleybol Plus

Şampiyon Samsun Lojistik

TVF PRO Beach Tour Samsun Etabı’na Erkeklerde Selçuk Şekerci, Engin Özbek ve  Bayanlarda ise Merve Nezir, Esra Betül Çetin'den oluşan iki takımla katılan Samsun Lojistik’te büyük sevinç.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Anakent Turizm’in destekleri ile TVF Samsun Plaj Voleybolu Merkezi’nde toplam 28 takımın yarıştığı TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı’na iki takımla katılan Samsun Lojsitik, Erkeklerde şampiyon olurken, Bayanlarda ise turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.

Samsun'un lojistikte iddialı firmalarından Samsun Lojistik, Kıbrıs Etabında olduğu gibi kendi evinde düzenlenen bu etapta da Erkeklerde ve Bayanlarda Milli voleybolcularımızı destekleyerek katkı sağlamaya devam etti. Firmanın Plaj Voleybolu’nda desteklediği Mili Voleybolcular kendilerine sağlanan imkan ile hedefledikleri kürsüde en üst basamağa ulaşmayı başardılar.

Turnuvaya Bayanlarda Merve Nezir, Esra Betül Çetin'den oluşan takımla katılan Samsun Lojistik, üçüncülük maçında karşılaştıkları Denizaltı Port adına turnuvaya katılan Tuğba Özdemir-Resmiye Çakmak ikilisini 2-1 yenerek üçüncü olurken, Samsun Lojistik Plaj Voleybolu Bayan Takımı kaptanı Merve Nezir, En İyi Blokçu ödülünün de sahibi oldu.

Erkeklerde ise Milli voleybolcular Selçuk Şekerci ve Engin Özbek ile temsil edilen Samsun Lojistik, turnuvada maç kaybetmeden şampiyonluğa ulaştı. Büyük çekişmeye sahne olan maçta Volkan–Hakan Göğtepe’den oluşan Hopaport takımını 22-20 ve 23-21’lik setlerle 2-0 yenerek şampiyonluğa ulaşan Samsun Lojistik, firmanın memleketinde önemli bir başarıya da imza atmış oldu. Turnuva sonunda Samsun Lojistik takımından Selçuk Şekerci ‘En İyi Blokçu’ ödülünü alırken, tecrübeli oyuncu Engin Özbek ise ‘En İyi Defans Oyuncusu’ ödülünün sahibi oldu. Engin Özbek aynı zamanda turnuvanın ‘En Değerli Oyuncusu (MVP)’ seçildi.

MEHMET REİS: MEMLEKETİMİZDE ŞAMPİYON OLMAK BİZİ AYRICA GURURLANDIRDI

Samsun Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis, kendi evlerindeki bu turnuva sonunda şampiyon oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi. Genç yönetici Mehmet Reis, Plaj Voleybolu gibi oldukça keyifli ve heyecanlı bir spor dalında Samsun ilini en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşadıklarını belirtirken, takım oyuncularının kazandıkları bireysel ödüllerin, firma olarak ne kadar isabetli seçimler yaptığının bir göstergesi
olduğunu söyledi.

Reis; “Plaj Voleybolu ile Kıbrıs’ta başladığımız yolculuğumuzda ilk turnuvamızda kürsüde yer almıştık. Samsun bizim için ayrı bir öneme sahipti. Sporcu arkadaşlarımızla yaptığımız görüşmede üzerinde hassasiyetle durduğumuz bu konuya gerekli duyarlılığı gösterip şampiyonluk ve üçüncülük elde eden ve bireysel ödüllerde ismimizi duyuran sporcu kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir teşekkür de Samsun isminin geçmesi sebebiyle final maçında bizleri destekleyen Samsun halkına etmemiz lazım. Onların desteği ile motivasyonu yükselen sporcularımız hedefe ulamayı başardılar. Bu vesile ile başta Türkiye Voleybol Federasyonu olmak üzere, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Anakent Turizm ile turnuvada emeği olan herkese teşekkür ederiz. Samsun Lojistik olarak ülkemizde Plaj Voleybolu’nun hak ettiği ilgiyi görmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Yeter ki Milli Sporcularımız ilimize ve ülkemize başarılarıyla gurur yaşatmaya devam etsinler” diyerek düşüncelerini açıkladı.

İlgili Haberler

Ludwig/Walkenhorst galibiyetle başladı

admin

Rio 2016’da plajda çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

admin

Hakemlere terfi kokartlarını Alper Sedat Aslandaş takdim etti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası