Voleybol Plus

Torbalı Bld.’nden voleybol topu yardımı

İzmir’in Torbalı ilçesindeki 6 liseye Torbalı Belediyesi tarafından futbol, basketbol ve voleybol topu yardımı yapılırken, sınavlarda dereceye giren öğrencilere de ücretsiz sinema bileti dağıtıldı.

AK Partili Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, ilçedeki liseleri tek tek gezip, bilgi aldı. Başkan Görmez’e ziyareti sırasında Torbalı Belediyesi Kültür Sanat ve Spor Okulları’nda görevli eğitmenler de eşlik etti. Başkan Görmez, gezdiği liselerde okul yöneticileri ve öğrencilerle sohbet edip, isteklerini dinledi. Gün boyunca 6 liseyi ziyaret eden Başkan Görmez, onlarca basketbol, futbol ve voleybol topu yardımında bulundu. Ziyaret edilen liselerdeki, sınavlarda dereceye giren öğrencilere ücretsiz sinema bileti dağıtıldı.

“GENÇLERİMİZLE İSTİŞARE HALİNDEYİZ”

Gezdiği okullarda öğrencilere seslenen Başkan Görmez, gençlere önem verdiklerini belirtip, “Torbalı, genç nüfusumuzun yoğun olduğu çok dinamik bir ilçe. Okullarda eğitim gören 40 bin öğrencimiz bulunuyor. Çocuk ve gençlerimize geleceğimiz için umutla bakıyoruz. Eğitim hayatınızı tamamladığınızda her biriniz farklı yerlerde çalışıyor ve üretiyor olacaksınız. Sizleri geleceğe en iyi şekilde hazırlamak  amacındayız. Gençlerimizin bol bol spor yapması için 12 halı saha, 14 basketbol sahası inşa ettik. Yeni okullarımızın yapılması için Milli Eğitim Bakanlığı’na 50 bin metrekare arsa bağışında bulunduk. Üniversite okuyan öğrencilerimize karşılıksız burs desteği sağlamak amacıyla Torbalı Eğitim Vakfı’nı kurduk. Her şey gençlerimizin daha iyi şartlarda eğitim alması için. Bu doğrultuda  sürekli olarak gençlerimizle iç içe, onlarla istişare halindeyiz. Her fırsatta taleplerini alıyor ve bunları gerçekleştirmeye çalışıyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Yıldızlı Sohbetler, Özge Kırdar ile başladı

admin

Ali Yüce: Avrupa’da da adımızdan söz ettireceğiz

admin

Galatasaray Başkanı Burak Elmas’tan çalışanlara büyük müjde

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası