Voleybol Plus

Osmaniye’de okullararası turnuva tamamlandı

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa koordine edilen okullar arası genç kız genç erkek voleybol il birinciliği müsabakaları tamamlandı.

Tosyalı ve Merkez Spor Salonu’nda oynan final maçlarına A ve B kategorilerinde 72 okul takımı 834 sorucu katıldı. 2017 2018 eğitim öğretim yılı Okullar Arası Genç Kız Genç Erkek Voleybol İl Birinciliği Turnuvasında derce elde eden takımlar şöyle; Genç Kızlar A Kategorisinde; Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi1.ci olurken, 2nci Kadirli Fen Lisesi, 3üncü Rahime Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve 4üncü Rahime Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Genç Erkekler A Kategorisinde ise;Düziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.ci olurken Düziçi Fen Lisesi2nciBahçe Anadolu Lisesi3üncüAdnan Oğuz Anadolu Lisesi4üncü oldu.

Genç Kızlar B Kategorisinde; Düziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.ci olurken, 2nci Osmaniye İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 3üncü Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesive 4üncü Adnan Oğuz Anadolu Lisesi oldu. Genç Erkekler B Kategorisinde ise; 75.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.ci  Düziçi ÇEAŞ Anadolu Lisesi ise 2nci oldu. Tamamlanan müsabakaların ardından derece elde eden takımlara Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Tertip Komitesi ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından kupa ve madalya takdim edildi.  A ve B Kategorilerinde şampiyon olan takımlar Osmaniyeyi Şubat ayında içerisinde belirlenecek tarihte grup müsabakalarında temsil edecek.

İlgili Haberler

Geleceğe Smaç’tan e-voleybol projesi

admin

Öğretmenler Kupası’nda şampiyon Atatürk Ortaokulu

admin

Ayvalıkgücü’nden 5. şampiyonluk

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası