Voleybol Plus

Nihan, Seda ve Ruseva’dan açıklamalar

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı Kaptanı Nihan Güneyligil ve yeni transferler Seda Aslanyürek ile Hristina Ruseva sağlık kontrollerinin ardından GSTV’ye açıklamalarda bulundu.

Bu sezon hem oyuncu hem de sportif menajer olarak göreve getirilen Kaptan Nihan Güneyligil, yeni görevinin kendisine ekstra motivasyon sağlayacağının altını çizdi.

Kaptan Nihan Güneyligil’in açıklamaları şu şekilde:

“Sezondan beklentilerimiz, isteklerimiz her zaman olduğu gibi çok yüksek. Güzel bir sezon olacağını düşünüyorum. Bütün arkadaşlarıma ve tüm ekibe başarılar diliyorum. Benim bu sene başka bir heyecanım daha var. Bana layık görülen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek benim için müthiş bir motivasyon ve heyecan olacak. Öncelikle böyle bir görevi bana lütfettikleri için çok teşekkür ediyorum. Bu görevin altından kalkmak için elimden gelen her şeyi yapacağım.”

“Bu sezon hepimiz için çok güzel bir sezon olacak” diyen Galatasaray Bayan Voleybol Takımı’nın yeni transferlerinden Seda Aslanyürek, sözlerine şöyle devam etti:

“Galatasaray formasına yakışır şekilde hepimiz mücadele edeceğiz. Benim için yeni bir takım. Üzerime düşen görevi sonuna kadar yapacağımı düşünüyorum. İnşallah bu sene hep beraber güzel başarılara imza atacağız.”

Galatasaray’ın 1 yıllık sözleşme imzaladığı Bulgar orta oyuncu Hristina Ruseva ise “Galatasaray ailesine katıldığım için çok mutluyum. Takım olarak umarım güzel bir sezon geçiririz. Sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Sarı Melekler yeni sezona merhaba dedi

admin

Türk Hava Yolları’nın konuğu VakıfBank

admin

Gizem Örge Güner: Biz bitti demeden bitmez

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası