Voleybol Plus

Neslihan: “Tüm kupalara talibiz”

“Takımın Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olmasının da etkisi oldu ama benim de gönlüm vardı. G.Saray her zaman verilen kupaların hepsini almak ister. Umarım 3 kulvarda birden bunu başarırız.”

Birçok kişiye voleybolu sevdiren isim Neslihan Demir Güler… Neredeyse kariyeri boyunca kazanmadığı kupa ve başarı kalmadı. 33 yaşındaki pasör çaprazıyla, kendisini G.Saray’a bağlayan imzayı attıktan sonra keyifli bir röportaj yaptık: “Böylesine büyük bir camiaya gelmekten dolayı çok mutlu ve gururluyum. Umarım büyük başarılara da imza atarak G.Saray’ı hak ettiği yerlere taşırız hep beraber.

‘BERABER GURURLANALIM’

Şampiyonlar Ligi gerçekten çok önemli bir platform. Bunun da etkisi oldu tabii. Ama aslında benim de gönlüm vardı. Çünkü başka bir takımda da olsam G.Saray’ı hep severek ve beğenerek izliyordum. Takım Menajeri Nihan Güneyligil ve başantrenör Ataman Güneyligil’le beraber çocukluk arkadaşlarıyız biz ve onların başarılarıyla gurur duymak yerine ben de takıma gelip hep beraber başarılarımızla gurur duyalım dedim.

İlk kez bir kulüp takımında oynayacağım. Zaten kapıdan girer girmez de o havayı hemen alıyorsunuz. Çok enteresan bir duyguymuş hakikaten, ben de ilk defa yaşıyorum bunu. Umarım her şey güzel olur.

Galatasaray verilen tüm kupaları almaya taliptir. Biz hepsini almak için elimizden geleni yapacağız. Umarım da başarırız…”

Murat Mert Yücekök – VATAN

İlgili Haberler

Cansu Aydınoğulları ile Quiz

admin

Gülden&Hande: Giden kupayı aldık

admin

Bihter Dumanoğlu İle “Voleybol Quiz”

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası