Voleybol Plus

Ramazan Yıldırım: Öncelikli hedefimiz ilk “4”

Sezona merhaba diyen Sultanlar Ligi ekiplerinden Türk Hava Yolları’nda Genel Sekreter Ramazan Yıldırım, yeni sezon öncesinde sitemize değerlendirmelerde bulundu.

Yıldırım; “Birçok yeni gelen oyuncumuz var ancak genç ve kalite bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Uluslararası düzeyde oynamış tecrübe oyuncularımız da bulunuyor. Bu sezon ki önceklikli hedeflerimizden biri ligi ilk 4 içerisinde bitirebilmek. Bunun yanı sıra önce Balkan Kupası’na katılacağız, Balkan Kupası’nı kazanırsak ardından Avrupa’da yolumuza Challenge Kupası’nda devam etmek istiyoruz. Daha önce bunu başarmış örnekler var, neden olmasın…Bunu da başaracak bir kadroya sahibiz” dedi.

Geçtiğimiz yılki kadroya bu yıl önemli değişiklikler yapıldığını hatırlatan Yıldırım; “Ligdeki ilk yılımızda bizi lige taşıyan oyuncularımızla devam etmeyi tercih ettiğimiz bir kadro yapısıyla yer almıştık ancak bu yıl yaptığımız planlamalar, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda kadromuzda  yeniliklere gitmek istedik. Geçtiğimiz yılki kadromuzla önemli bir ivme yakalamıştık, bu sezon da bu yakaladığımız ivmeyi devam ettirerek hedeflediğimiz başarılara ulaşmak istiyoruz” ifade etti.

İlgili Haberler

Naz Akyol: İyi ki Galatasaray’a yenilmişiz!

admin

Özgenur Yurtdagülen ile ‘Voleybol Quiz’

admin

Meryem Boz: ‘İyi bir uyum yakaladık’

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası