Voleybol Plus

Neslihan Demir Güler imzayı attı!

Galatasaray ile sözleşme imzalayan Neslihan Demir Güler, tören sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ancak törende ilk soru, annesine sürpriz yaparak basın toplantısına katılan kızı ve aynı zamanda Galatasaray’ın voleybol altyapı oyuncusu Zeynep Penelope Darnel’den geldi.

Neslihan Demir Güler, kızının “Sizi Galatasaray’a kim getirdi?” sorusuna, “Sen… Gece başucumda bilinçaltıma işledin. Sabah bile Galatasaray ile uyanıyordum. İyi ki de oldu” yanıtını verdi. Neslihan ayrıca “Deplasman dönüşleri hiç tatil fırsatımız olmuyor, çift antrenmanlarla yorgun oluyorduk. Zeynep ise hep ‘Gitmesen olmaz mı? Galatasaray’a gelirsen Ataman (Güneyligil) abi böyle şey yapmaz, seni dinlendirir’ dedi. Şimdi top Zeynep ve Ataman Güneyligil’de” dedi.

Tören sonrası GSTV’den Deniz Gülen’e de konuşan Neslihan Demir Güler, “Kendimi çok değerli hissettim. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bir an önce sezon başlasın diye sabırsızlanıyorum. Hak ettiğimiz bütün kupaları inşallah kaldırırız. Her şey bizim için güzel olur. Kızımla da aynı takımda olmak nasıl bir duygu, göreceğiz. O çok istiyordu; bugüne kısmetmiş” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Bayan Voleybol Takım Menajeri Nihan Güneyligil de “Hak ettiği değeri bulması için bugünü iple çekiyordum. Ben oyuncuyken değil menajer olduğumda geldi. Elimizi taşın altına koyup Galatasaray voleybolunu hak etiği yere çıkaracağız” diye konuştu.

İlgili Haberler

Fenerbahçe’den net skor

admin

Yeni lider Eczacıbaşı VitrA

admin

Brezilya’dan rahat galibiyet

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası