Voleybol Plus

Ali Yüce: Transferlerin devamı gelecek

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce, Neslihan Demir Güler’in imza töreni sonrası GSTV’de Deniz Gülen’in sorularını yanıtladı.

Sözlerine Neslihan’ın ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu söyleyerek başlayan Ali Yüce, “Neslihan az önce ‘Benim için bunları hazırlamışsınız, değer vermişsiniz’ ifadesini kullandı ama hiçbir şey Neslihan’ın Türkiye’nin en değerli oyuncusu olduğu gerçeğini değiştirmez. Başkanımıza, yönetim kuruluna, oyuncu tarafında ve kulüp tarafında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Önemli bir transfer gerçekleştirdik. Bu sene olabilecek bütün liglerde, bütün kupalarda Galatasaray en büyük adaydır. Transferlerin devamı gelecek. Bu transferi Galatasaray Camiası’na armağan ediyoruz” dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılımı hakkında ise, “Galatasaray ilk kez Wild-Card olmadan hak ederek Şampiyonlar Ligi’ne gidiyor. O kalitede bir kadro yapıyoruz. Şampiyon olmak için kadromuzu hazırlıyoruz. Hocamızla, voleybol şube çalışanlarımızla kenetlendik. Taraftarımızı da bu kenetlenmeye davet ediyorum” diye konuştu.

İlgili Haberler

Galatasaray’ın konuğu Eczacıbaşı

admin

Lider VakıfBank seriyi 10 maça çıkardı

admin

Sırbistan’a coşkulu karşılama

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası