Voleybol Plus

Neslihan Demir Güler: Her zaman saha içinde olmayı tercih ederim

A Kadın Milli Takımımızın efsane isimlerinden Neslihan Demir Güler, 2003 yılında ev sahipliğini yaptığımız Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda finale çıkma başarısı göstermişti. 16 yıl aranın ardından Türkiye Voleybol Federasyonu Danışmanı olarak tribünde Filenin Sultanları’nı destekleyen Neslihan Demir, duygularını dile getirdi.

“2003 yılında ev sahipliği yaptığımız Avrupa Şampiyonası’nda final oynamak çok güzel bir duyguydu. Seyircinin desteği inanılmazdı, gerçekten çok güzel bir atmosfer vardı tüm maçlarda. Daha 19 yaşında Avrupa’nın en prestijli turnuvalarından birinde yer almak kariyerimi de olumlu yönde etkiledi. 2003 yılında hiç final tecrübemiz yoktu ama seyircimizin desteğiyle elimizden geleni yaptık. Türk voleybolunun miladı sayılan 2003 Avrupa Şampiyonası’nın kadrosunda olmaktan çok gurur duyuyorum.

Her zaman saha içinde olmayı tercih ederim. Dışarda olunca çok fazla heyecanlanıyorum ama buna rağmen çok da keyif alıyorum. Milli takımımıza Avrupa Şampiyonası finalinde başarılar diliyorum.”

İlgili Haberler

Boskovic: MVP olmak değil şampiyonluk önemli

admin

Akif Üstündağ il temsilcileriyle bir araya geldi

admin

Nursevil Aydınlar evlendi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası