Voleybol Plus

Naz Aydemir Akyol: En iyi oyunumuzu ortaya koymamız gerekiyor

Tokyo Olimpiyatları’na 14 gün kala A Milli Kadın Voleybol Takımımız, İstanbul’daki hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Filenin Sultanları’ndan Naz Aydemir Akyol, olimpiyatlarla ilgili duygu ve düşüncelerini anlattı:

“Sezona üç büyük hedefle başladık. Bunların ilki olan Milletler Ligi’ni başarıyla tamamladık. Şimdi önümüzde yazın en önemli turnuvası, Tokyo Olimpiyatları var. Bir şeyleri başarabilmek için maç maç gidip, her maç en iyi oyunumuzu ortaya koymamız gerekiyor. Umarım hayallerimizi gerçekleştirebiliriz.

Olimpiyatlar çok farklı bir organizasyon, daha önce oynadığımız hiçbir turnuvaya benzemiyor. 2012 yılında gittiğimde çok farklı duygular yaşadım, şimdi apayrı duygular ve heyecanlarla gidiyorum. Bu sefer anne olarak gidiyorum. O yüzden çok daha heyecanlı ve gururluyum. Tabii bir de işin hasret boyutu var ama sonu güzel noktalandıktan sonra her şeyin telafisi var.”

İlgili Haberler

Nedim Özbey: Milletler Ligi’ne katılmak istiyoruz

admin

U22 Erkek Milli takımı kampa girdi

admin

U17 Kız Milliler, Balkan Şampiyonası’na Balıkesir’de hazırlanıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası