Voleybol Plus

Murat Yenipazar: Ülkenin bu durumunda ihtiyacımız olan şey madalya

Akdeniz Oyunları’nda mücadele edecek olan Türkiye Erkek Voleybol takımı kaptanı Murat Yenipazar, turnuva öncesinde özel açıklamalarda bulundu.

Akdeniz Oyunları’ndan önce bir turnuvaya daha katıldıklarını ve madalya ile döndüklerini belirten Murat Yenipazar, “Bu turnuvadan önce bir turnuva daha vardı. Oradan da madalya getirdik ülkemize. Akdeniz’e o şekilde turnuvayla hazırlandık. Çünkü antrenmanlar için vaktimiz olmadı. İspanya’ya gideceğiz. Kesinlikle madalya istiyoruz. Yani hedefimiz madalya. Ülkenin bu durumda, şu anda ihtiyacımız olan şey madalya. 12 sporcu ve 5 antrenörle gidiyoruz” şeklinde konuştu.

‘ÖNCELİKLİ OLAN BAYRAK’

Takım başarısının bireysel hedeflerin önünde olduğunu ifade eden Murat Yenipazar, “Herkesin bireysel olarak hedefleri de vardır ama öncelikli olan bayrak. Burada olabilmek için çok çabalar sarf eden oyuncular var. O yüzden herkes nerede olduğunun farkında. Güzel şeyler bizi bekliyor” diye konuştu.

İlgili Haberler

Thaisa 3 hafta dinlenecek

admin

Ferhat Akbaş şampiyonluğu değerlendirdi

admin

Kurtaran Mumcu:”Milli Takımlar sahaya yüreğini koyacak”

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası