Voleybol Plus

Murat Yenipazar: Mücadeleye hazırız

Murat Yenipazar, Galatasaray TV’ye açıklamalarda bulundu.

Takıma adaptasyon sürecinin hızlı geçtiğini ve milli takımdan tanıdığı arkadaşlarıyla birlikte Galatasaray çatısı altında mücadele verdiğinin altını çizen Murat Yenipazar, “Milli takımda hep beraber oynadık. Birbirimizin karakterini, mücadelesini biliyoruz. Sadece saha içinde uzun zamandır beraber oynamamanın vermiş olduğu hataları yapabiliyoruz. Hata olacak, bir şekilde kazanmayı biliyoruz. Bunun için mutluyum. Bu demek oluyor ki iyi hazırlanıyoruz. Zaten mental olarak herkes mücadeleye hazır şekilde maça geliyor. İyi hazırlandığımızı aldığımız sonuçlarla gösteriyoruz.” şeklinde konuştu.

Kupa Voley maçları için takım olarak sabırsızlandıklarını dile getiren oyuncu, “Çok heyecanlıyım. Bir an önce cumartesi olsun ve oynayalım istiyorum. Hazırlandık, çok bekledik… Bunun için, işimizi yapmak için bekledik. Biz hazırız, mücadeleye hazırız. İnşallah taraftar kısmı da olur. Asıl temennimiz kupayı sezon sonu taraftarlarımızla birlikte kaldırmak. Hazırlık maçının mücadelesini o gün için veriyoruz.”

İlgili Haberler

Eda Erdem Dündar ‘Eş Forma’ girişimine katılacak

admin

Manşet Dergisi’nin 202. sayısı çıktı

admin

Ebrar Karakurt, koronavirüse yakalandı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası