Voleybol Plus

Diyarbakır’a yeni salon yapılıyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları spora teşvik etmek amacıyla kentin farklı mahallelerinde 24, okullarda ise 22 olmak üzere toplam 46 basketbol, voleybol, tenis ve futbol sahası inşa edecek.

Belediyeye kayyum olarak atanan Cumali Atilla’nın talimatıyla, kent genelinde vatandaşların hem spora teşvik edilmesi, hem de daha rahat bir ortamda spor yapmalarını sağlamak amacıyla, birçok mahalle ve okulda spor sahaları yapılacak. Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sonucu 10 basketbol-voleybol sahası, 6 açık halı saha, 1 açık tenis kortu, 4 kapalı tenis kortu, 3 kapalı halı saha olmak üzere toplam 24 spor sahasının projesi tamamlandı. Büyükşehir Belediyesi, ayrıca 22 okulda da basketbol, voleybol, halı saha ve tenis kortları inşa edecek. Projeleri tamamlanan spor sahaları, bu ay içinde yapılacak ihalelerin ardından inşaa edilmeye başlanacak.

İlgili Haberler

Fenerbahçe Topuk Yaylası’nda hazırlıklarını sürdürüyor

admin

Başkan Atilla, gençlerle voleybol oynadı

admin

Başak Koç’un acı günü

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası