Voleybol Plus

Müjde! Galatasaray’da paralar ödeniyor

Sarı-Kırmızılı kulüpte yıllardır neredeyse bir klişe haline gelmiş olan sporcu ve personel alacaklarının zamanında ödenmemesi sorununa, başkan Dursun Özbek harıl harıl çözüm arıyor.

Başta voleybol şubesi olmak üzere aylardır paralarını alamayan sporcuların daha fazla mağdur olmamasını isteyen Özbek, bu sıkıntıyı birkaç ay içinde kökten çözmeye kararlı. Sıcak para ve sponsor arayışlarına devam eden Özbek’in, şu sıralarda bazı anlaşmalara çok yakın olduğu ve protokollerin tamamlanması sonucunda, artık tüm alacakların zamanında ödenmesini sağlayacağı öğrenildi. Galatasaray bu sıkıntıyı sadece amatör şubelerde değil, futbol takımında da ciddi şekilde yaşadı, hatta yaşamaya devam ediyor.

BAZI YERLİLER RAHATSIZ

Takımdaki bazı yerli oyuncular, ödeme yapılırken yabancı oyunculara öncelik tanınmasından ve onların payları tam ödenirken, kendilerine daha sonraki aylar için zaman verilmesinden rahatsız. Özbek bu durumun da farkında ve konunun disiplinsizliğe yol açtığını düşünüyor. Başkan, bu sorunun bir an önce çözülmesi için de kurmaylarına talimat verdi.

Kaynak: Babaspor

İlgili Haberler

Halkbank’ın konuğu Spor Toto

admin

Halkbank adım adım yükseliyor

admin

Galatasaray Kadın Voleybol Takımına isim sponsoru

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası