Voleybol Plus

Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, gençlerle voleybol oynadı

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Karabağlar’da Özateş Bayan Voleybol A Takımı ile voleybol oynadı. Çankırı, takımın maddi imkansızlıklar içinde şampiyon olduğunu ve desteğe ihtiyaç duyduğunu öğrenince takıma sponsor bulacağını söyledi.

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, partili kadınlarla kahvaltı yaptı ve yerel seçimlere 10 aydan daha kısa bir süre kaldığını hatırlatarak rehavete kapılmadan çalışmalarını istedi. Çankırı, “Yerel seçimlerde İzmir’de çok çalışıp hem belediye sayımızı artırmalıyız hem de Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmalıyız. Vatandaşlarımız İzmir’de artık Ak belediyeciliği görmek istiyor. Bizler bütün teşkilatımızla beraber çok iyi çalışırsak bunu başarabiliriz” dedi.

Karabağlar’da Özateş Bayan Voleybol A Takımı ile bir araya gelen Çankırı, takımın maddi imkansızlıklar içinde şampiyon olduğunu ve desteğe ihtiyaç duyduğunu öğrenince takıma sponsor bulacağını söyledi. Çankırı, gençlerin mutlaka sporla ilgilenmesi gerektiğini, kendisinin de bir dönem voleybol oynadığını belirterek, “Gençlerimizi mutlaka sporla buluşturmalıyız. Özateş Voleybol Takımı’nın kazandığı başarıları takdir ediyorum. Burada pırıl pırıl genç kızlarımızı görmek beni çok mutlu etti. Kızlarımıza spor hayatları boyunca canı gönülde başarı diliyorum. Hükümetimiz ve bizler her zaman genç sporcularımızın ve kulüplerimizin yanındayız. Onlara gereken desteği sağlamaya çalışıyoruz. Gençlerimizin kötü alışkanlıklar edinmemesi için böyle kulüplerin desteklenmesi gerekiyorö” dedi. Ak Partili vekil, Özateş Spor Kulübü’nün tişörtünü giyerek, genç sporcuların antrenmanına katıldı.

İlgili Haberler

TVF Başkanı’ndan kadınlara çiçek

admin

Adlin Kaymaz Yıldızlı Sohbetler’e konuk oluyor

admin

Derya Cebecioğlu, Yeşilyurt’a veda etti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası