Voleybol Plus

Melissa Vargas sağlık kontrolünden geçti

Çin Ligi’nden Fenerbahçe Opet’e transfer olan Melissa Vargas, İstanbul’a geldi. Milli voleybolcu takıma transferi sonrası sağlık kontrolünden geçti.

Koç müjdeyi verdi, Vargas takıma döndü
Fenerbahçe’nin Şubat ayı Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşan Ali Koç, Melissa Vargas müjdesini verdi. Koç, Melissa Vargas’ın Çin ekibi Tianjin Bohai Bank’tan Fenerbahçe Opet’e transferini şu sözlerle açıkladı: “Voleybol Federasyonu ve yöneticilerimizin çalışmaları, Vargas’ın menajerlik şirketinin biraz itmesiyle birlikte Melissa Vargas’ın takıma döneceğini açıklıyorum. Lisans işlemleri tamamlandı. Kendisi hâlâ sakat, yeni yeni oynamaya başladı. İnşallah Mart ve Nisan aylarında bize katkı sağlayacak. Bu transferin maliyeti oldu. Bize destek veren sponsorlarımıza teşekkür ediyorum.”

Melissa Vargas sağlık kontrolünden geçti
Vargas, İstanbul’a gelmesinin ardından takıma katılmadan önce sağlık kontrolünden geçti. Fenerbahçe Opet tarafından yapılan açıklamada takıma katılmak için İstanbul’a gelen Melissa Vargas’ın sağlık kontrolünden geçtiği şu sözlerle açıklandı: “Kadın Voleybol Takımımızın oyuncularından Melissa Vargas, Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Detaylı kan tetkikleri yapılan başarılı sporcularımız, ortopedi, iç hastalıkları, göz ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.”

İlgili Haberler

VakıfBank, Uluslararası Voleybol Turnuvası’nda

admin

Burak Simit’in babalık sevinci

admin

Koçsporfest’te şampiyon İstanbul Aydın Üniversitesi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası