Voleybol Plus

Melissa Vargas, İstanbul’a geldi!

Fenerbahçe’nin Şubat ayı Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşan Ali Koç müjdeyi verdi. Koç, Çin Ligi ekibi Tianjin Bohai Bank’ta oynayan Melissa Vargas’ın sezonun devamında Fenerbahçe Opet forması giyeceğini duyurdu. Koç’un açıklamalarının ardından Vargas, İstanbul’a geldi.

“Melissa Vargas’ın transferi…”
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yeni açıklamalarında Çin Ligi’nde forma giyen Melissa Vargas hakkında konuştu. Koç, Melissa Vargas’ın Çin ekibindeki durumu şu sözlerle değerlendirdi: “Melissa Vargas’ın transferi… 31 Ocak’ta Türkiye’de transfer bitiyor. Biliyorsunuz Çin’de oynuyor ve sonra bize geliyor. Melissa’nın ülkemize gelebilmesi için takımın final serisini 3-0’da bitirip, 30 Ocak’ta lig bitimiyle gelmesini istiyorduk. Melissa Vargas’ın takımı 55 maçtır yenilmedi, neredeyse set bile vermedi. Ancak 55 maç sonra takımı ilk yenilgisini aldı. Final serisi uzadı ve bu şekilde lisans işlemlerini yetiştireme şansımız imkansız hale geldi.”

“Melisa Vargas’ın takıma döneceğini açıklıyorum”
Ali Koç, Çin Ligi’nin bitiş tarihi yüzünden Fenerbahçe Opet’e transfer olamayacağı söylenen Vargas için müjdeyi şu sözlerle verdi: “Voleybol Federasyonu ve yöneticilerimizin çalışmaları, Vargas’ın menajerlik şirketinin biraz itmesiyle birlikte Melissa Vargas’ın takıma döneceğini açıklıyorum. Lisans işlemleri tamamlandı. Kendisi hâlâ sakat, yeni yeni oynamaya başladı. İnşallah Mart ve Nisan aylarında bize katkı sağlayacak. Bu transferin maliyeti oldu. Bize destek veren sponsorlarımıza teşekkür ediyorum.”

Koç transferi açıkladı, Vargas, İstanbul’a geldi
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Vargas’ın Fenerbahçe Opet’e transferini duyurmuştu. Koç’un verdiği transfer haberinin ardından Melissa Vargas, İstanbul’a geldi.

İlgili Haberler

Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Yönetmeliği Resmi Gazete’de Yayımlandı

admin

‘Türk Voleybolu’ 10. Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri’nde 3 dalda ödüle layık görüldü

admin

Doğuş Üniversitesi şampiyon

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası