Voleybol Plus

Eczacıbaşı, Dynavit ile sahalara çıkacak

Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı, 2021-2022 sezonundan itibaren Eczacıbaşı Dynavit adıyla sahalarda yer alacak.

Türk voleybolunun en köklü kulüplerinden Eczacıbaşı Spor Kulübü ile Eczacıbaşı’nın gıda takviyesi alanında çıkış yapan markası Dynavit arasında reklam ve tanıtım anlaşması imzalandı. Uluslararası arenada ve Türkiye’de kazandığı kupaların yanı sıra, kız çocuklarının spor yoluyla gelişimine sağladığı katkılarla adını tarihe yazdıran turuncu beyazlı kulüp, Dynavit’in desteğiyle yeni başarıları hedefliyor.

Yapılan iş birliği ile güçlerine güç kattıklarını belirten Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, “Sağlık alanında öncü bir marka olan Dynavit ile toplumun sağlığına çok önem veren Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün özdeşleşen ilkelerini dikkate alarak yaptığımız anlaşmayla kulübümüzün tarihinde yeni bir sayfa açıyoruz. 1966’dan bu yana elde ettiğimiz başarılara yenilerini eklemek ve kadına verdiğimiz desteği artırarak sürdürmek en önemli hedefimiz. Bu hedeflere ulaşma çabamızda Dynavit’in yanımızda olmasından mutluluk duyuyoruz. Bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Eczacıbaşı Kadın Voleybol takımının Dynavit desteği ile daha da büyük başarılara koşacağı inancını dile getiren Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Genel Müdürü Müge Satır da, “Eczacıbaşı’nın vitamin, mineral ve gıda takviyesi markası Dynavit olarak, kadınların gücüne inanıyor,  hayallerinin peşinden koşan, başarmak için mücadele eden kadınların aradığı destek olmak istiyoruz. Bu amaçla Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı’nın yanında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bize bu gururu yaşattığı için başta Faruk Eczacıbaşı olmak üzere, Eczacıbaşı Spor Kulübü’ne ve Eczacıbaşı Topluluğu’na çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

İlgili Haberler

VakıfBank’a ‘En İyi Sosyal Sorumluluk Takımı’ ödülü

admin

Galatasaray HDI Sigorta’da vaka sayısı 9’a yükseldi

admin

Daniele Santarelli: Melissa Vargas harika bir keşif

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası