Voleybol Plus

Fenerbahçe’nin küçük yıldızları

Fenerbahçe Dergisi’nin bu ayki konukları, bu sezon namağlup İstanbul ve Türkiye şampiyonu olan Küçük Kız Voleybol Takımı oyuncuları Melisa Nur Temiz, Hilal Kocakara ve Peyman Yardımcı ile Küçük Kız Voleybol Takımı antrenörü Emre Nur. Öte yandan, Bulgaristan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Balkan Şampiyonası’nda da şampiyon olan Milli Küçük Kız Voleybol Takımı’nın yardımcı antrenörü olan Emre Nur ve 3 milli voleybolcu şampiyonluklarla noktalanan sezonla ilgili şunları söyledi:

İstanbul Şampiyonu unvanıyla Türkiye finallerine gitmeye hak kazandık. Türkiye finallerinde de Marmara Akademi, Gaziantep Merinos, Gelişim Koleji, Es Voleybol ve Vakıfbank’ı yenerek Türkiye Şampiyonu olduk. Sezonu namağlup şampiyon tamamladık. Benim en büyük hayalim; namağlup şampiyon olmaktı ve bu hayalimi gerçekleştirdiğim için çok ama çok mutluyum.

Fenerbahçe altyapısının en önemli sporcu kaynağı, Fenerbahçe Spor Okulları’dır. Bu noktada Fenerbahçe Spor Okulu yetkililerine ve antrenörlerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Takımımızda yer alan 14 sporcunun 11’i Fenerbahçe Spor Okulları’ndan gelmektedir. Bu anlamda bizim için önemli bir kaynaktır.

Bizim buradaki esas amacımız şampiyonluklardan ziyade A takıma oyuncu kazandırmaktır. Biz altyapıya sporcu seçerken A takım düzeyine ulaşabilecek voleybolcuları takıma katıyoruz.

Bütün bir sezon boyunca şampiyon olabilmek için çalıştık. Çok uğraştık. Bizim için asıl olan takım olabilmekti ve biz de bunu başardık. Ailelerimiz de bu zorlu ve uzun süreçte hep yanımızda oldular. Çalışmalarımızın karşılığını aldık diye düşünüyorum

İlgili Haberler

Festival Voleybol Minikler’de finalistler belli oldu

admin

FİNİKE Cengiz Topel Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı’dan Kaymakam ziyareti

admin

Bölgesel Lig maçları Arhavi’de başladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası