Voleybol Plus

Fenerbahçe altyapısından milli takıma 7 oyuncu

Fenerbahçe altyapısında yetişen ve oynayan voleybolcular, milli forma altında görev almaya devam ediyorlar. Sporcuların oynadığı ve davet edildiği milli takımlar ile maç takvimi şu şekilde:

-Melis Yılmaz’ında görev yaptığı 23 Yaş Altı Bayan Voleybol Milli Takımı Dünya Şampiyonası elemelerinde grup birincisi olarak 2017 yılında 23 Yaş Altı Dünya Şampiyonası finallerinde oynama hakkını kazanmıştır.

-Sırbistan’ın Ivanjica şehrinde 3-7 Ağustos 2016 tarihlerinde yapılacak olan Küçük Erkekler Balkan Şampiyonası’na katılacak milli takımda sarı-lacivertli sporcularından Serhat Uzun, Necmi Tokatlıoğlu ve Bora Stanicki görev alacaklar.

-12-16 Ağustos 2016 tarihlerinde Karadağ’da yapılacak olan Yıldız Milli Takım Bayanlar Balkan Şampiyonası kampında Fenerbahçe sporcusu Hatice Nur Kırımlı bulunmakta.

-23-27 Ağustos 2016 tarihlerinde Sırbistan’da yapılacak Genç Erkekler Balkan Şampiyonası kampına sarı-lacivertlilerden Burakhan Tosun ve Halil İbrahim Kurt’ta katılmışlardır.

İlgili Haberler

Nedim Özbey: Erkek voleybolunu özlenen yere getireceğiz

admin

U19 Bayan Milli Takımımız, Hazırlık Kampı Çalışmalarına Başladı

admin

Filenin Sultanları, Avrupa Şampiyonası’nda 2’de 2 Yaptı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası