Voleybol Plus

Mahmut Uslu: Genç yaşta çok büyük bir kayıp

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Hakan Dinçay’ın vefatının ardından şu ifadeleri kullandı:

“20 yıllık dostum, 20 yıllık arkadaşlık… Yönetimdeki en genç arkadaşımızdı. Dünya iyisi bir insandı. Genç yaşta çok büyük bir kayıp. Fenerbahçe’ye ye büyük hizmetler verdi. Söyleyecek söz bulamıyorum. İnsan olarak dünya iyisi bir insandı. Allah rahmet eylesin. Eşine çocuklarına sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Başkanımızın ve bizlerin takdirini kazanarak voleybol şubesini aldı götürdü. Yaklaşık 12-13 sene inanılmaz büyük emekler verdi. Aslında voleybola verdiği hizmet, voleybol federasyonu ve diğer kulüplerin de takdirini kazanmış bir arkadaşımızdı. Allah rahmet eylesin.

Yaklaşık 18-19 yıldır beraberliğimiz var yönetici olarak. Bir gün herhangi bir problem dile getirdiğini pek hatırlamıyorum, kendi çözmeye çalışırdı. Hakan’ın voleybol ve spora yaptığı katkı hakikaten önemlidir. Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.”

İlgili Haberler

VakıfBank’tan voleybola özel Ace Card

admin

Beşiktaş’ın yeni isim sponsoru Ayos oldu

admin

Voleybolda deprem burukluğu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası