Voleybol Plus

Meryem Boz: Biz aynı gemideyiz

Meryem Boz, OGGUSTO’nun Işıldayanlar Konferansı için özel açıklamalarda bulundu. Boz, açıklamalarında oyuncuların aldıkları eleştiri ve yorumların kendilerini nasıl etkilediğini anlattı.

“Gereksiz bir söz kalbimizi çok kırabiliyor”
Meryem Boz konuşması sırasında “Türk Milli Takımı ile maça çıkıyorsunuz. Size yorum yapanlar da Türk. Aslında biz aynı gemideyiz ve sizler için sahaya çıkıyoruz. Ortak bayrağımız için sahaya çıkıyoruz. Olumlu sözler bizim için itici güç oluyor. Ama gereksiz bir söz de kalbimizi çok kırabiliyor. Çok da takılabiliyoruz.” diyerek oyuncuların aldıkları olumsuz yorumlara bazen kırıldıklarını belirtti.

“Birazcık dikkat edilirse çok iyi olur”
Fenerbahçe Opet’in 35 yaşındaki tecrübeli oyuncusu ayrıca “Lütfen bunu düşünerek yorum yaparlarsa… Çünkü bayrağımız için savaşıyoruz ve kazanmak istiyoruz. Birazcık dikkat edilirse çok iyi olur.” diyerek taraftarlara yorumlarında biraz daha hassas davranmaları için çağrıda bulundu.

Meryem Boz, A Milli Takım’ı bıraktı mı?
Tecrübeli voleybolcu Meryem Boz en son 2022’deki USA Volley Cup’ta A Milli Takım’da yer aldı. Boz, 2023’te ise A Milli Takım’a çağrılmadı. Filenin Sultanları’nda pasör çaprazı oyuncunun yerini Melissa Vargas aldı.

Boz ile sözleşme uzatıldı
Fenerbahçe Opet, Haziran ayında geçtiğimiz sezon renklerine bağladığı Meryem Boz ile olan sözleşmesini 1 yıl daha uzattığını duyurdu.

İlgili Haberler

Halkbank’tan Metin Toy’a teşekkür

admin

Başkan Üstündağ, Dünya Jinekolojik Onkoloji Günü Etkinliklerine Katıldı

admin

TVF Başkanı’ndan kadınlara çiçek

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası