Voleybol Plus

Liseler Arası Plaj Voleybolu Şampiyonası sona erdi

Antalya Akdeniz Üniversitesi Plaj Voleybolu Tesisi’nde gerçekleşen Türkiye Liseler Arası Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda kupa ve madalyalar sahiplerini buldu.

Şampiyona sonunda dereceye giren takımlar şöyle;

BAYANLAR:

1. İzmir Özel Gelişim Koleji
2. Ankara Tvf Spor Lisesi 1
3. İstanbul Kadıköy Saint Joseph Fransız Okulu

ERKEKLER:

1. Ankara Tvf Spor Lisesi 1
2. Ankara Tvf Spor Lisesi 2
3. Antalya Alanya Özel Bahçeşehir Andadolu Lisesi

ÖDÜL TÖRENİ

Bayanlar kategorisinde üçüncü olan Kadıköy Saint Joseph Fransız Okulu takımına madalyalarını ve kupasını Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan takdim etti.

İkinci olan Ankara TVF Spor Lisesi takımına madalyalarını ve kupasını Antalya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hami Dorul takdim etti.

Şampiyon olan İzmir Gelişim Koleji takımına madalyalarını ve kupasını Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doc. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu takdim etti.

Erkekler kategorisinde üçüncü olan Alanya Özel Bahçeşehir Koleji takımına madalyalarını ve kupasını Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Buğrahan Bozkurt takdim etti.

İkinci olan Ankara TVF Spor Lisesi 2 takımına madalyalarını ve kupasını Antalya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hami Dorul takdim etti.

Şampiyon olan Ankara TVF Spor Lisesi 1 takımına madalyalarını ve kupasını Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doc. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu takdim etti.

İlgili Haberler

U20 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası ilk gün sonuçları

admin

TVF Plaj Voleybolu 1. Altyapı Gelişim Kampı sona erdi

admin

Pro Beach Tour Nilüfer Etabı başlıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası