Voleybol Plus

Kurtuluş kupası voleybol turnuvası başladı

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 95’inci yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Osmaniye Belediyesi Kurumlararası 7 Ocak Kurtuluş Kupası Voleybol Turnuvası 15 takımın katılımı ile başladı.

Turnuvaya katkı sağlayan Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Osmaniye İl Hakem Kurulu ve Voleybol İl Temsilciliğine teşekkür eden Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Azizoğlu, her iki takıma ve hakem heyetine çiçek takdim ederek başarılar diledi.

Voleybol İl temsilciliği adına konuşan ulusal hakemlerden Ali Eryılmaz ise önemli bir turnuvaya başladıklarını söyleyerek, böyle bir turnuvayı organize ettikleri için ve bu anlamlı turnuvada kendilerine de yer verildiği için Osmaniye Belediyesine teşekkür etti. Turnuva sonucunda başarılı olan ilk üç takım ile en centilmen takım Osmaniye Belediyesi tarafından 7 Ocak’ta çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecek.

İlgili Haberler

Halkbank, Zarachie Odintsovo’ya kaybetti

admin

Fenerbahçe Opet’te yol ayrımları

admin

Taksim’de sokaklar boş kalınca esnaf voleybol oynadı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası