Voleybol Plus

‘Kupalara layık bir sezon olmasını diliyoruz’

Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Takımı yeni sezon hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Antrenmanın ardından Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Takım Menajeri Nihan Güneyligil, kaptan Gizem Karadayı, Güldeniz Önal, Derya Çayırgan ve Çağla Akın, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şöyle:

NİHAN GÜNEYLİGİL

“Her yeni sezon başlangıcında olduğu gibi bugün de çok heyecanlıyım sanki oynuyormuşum gibi. İçimde kıpır kıpır bir heyecan var. Güzel bir oluşumun içine girdiğimizi düşünüyorum. İstediğimiz gibi, kafamızdaki gibi bir ekip kurduğumuza inanıyorum. Kurduğumuz ekibin sonuna kadar arkasındayım. İçim heyecan dolu. Keyifli ve güzel bir ekip oldu. Öncelikle sakatlıksız, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyorum bütün arkadaşlarıma.”

GİZEM KARADAYI

“Biz çok heyecanlıyız, çok uzun zaman oldu antrenman yapmayalı. Bugün toplandık, yoğun bir şekilde yeni sezon hazırlıklarına başladık. Yeni gelen arkadaşlarımızla birlikte uyum içinde sezonu güzel bir şekilde tamamlamaya çalışacağız.”

GÜLDENİZ ÖNAL

“Uzun bir yaz dönemi geçirdik. Yavaş yavaş bireysel olarak hazırlandık. Bugün de hayırlısıyla başladık. Sakatlıksız, bol galibiyetli, inşallah bol madalyalı bir sezonu açmış bulunuyoruz. Yeni bir takımız. Ben daha önce de Galatasaray forması giydim ama ben buradayken sadece Aslı buradaydı. Onun haricinde teknik heyeti ve yönetimi tanıyorum. Yepyeni, dinamik, genç, yabancı oyuncularıyla harmanlanmış iyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Umarım ilerleyen günlerde de hem voleybol açısından hem performans açısından bireysel olarak hazırlanacağımız, Galatasaray taraftarına öncelikle güzel voleybol izletebileceğimiz, arkasından da bol galibiyetlerle Galatasaray’ı hak ettiği yere taşıyacağımız bir sezon olur.”

DERYA ÇAYIRGAN

“Çalışmalara başladık. Mutluyum tekrar Galatasaray’a döndüğüm için. 2012-2013 yılında forma giymiştim. Mutluyum ve hazırım. Kupalara layık bir sezon olmasını diliyoruz.”

ÇAĞLA AKIN

“Uzun bir zamandan sonra hazırlıklara başladık bugün. Umarım sakatlıksız, güzel ve başarılı bir sezon geçiririz.”

İlgili Haberler

Manşet Dergisi’nin 159. sayısı çıktı

admin

Eczacıbaşı Dynavit, En İyi Kadın Voleybol Kulüpleri Sıralaması’nda zirvede

admin

Aydın Kaya: Tüm takımlara başarılar

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası