Voleybol Plus

Kırıkkale’de şampiyon Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi

Kırıkkale Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi 2017- 2018 öğretim yılı okul müsabakalarında Voleybol Erkek takımı final grubunda tüm maçları kazanarak il şampiyonu oldu.

Toplam 11 takımın mücadele ettiği iki gruplu lig usulü yapılan müsabakalar sonucunda tüm maçlarını kazanan  Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi şampiyonluğa ulaşırken grup maçlarında Kırıkkaleyi temsil etme hakkını elde etti. Şampiyon Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesine kupayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yardımcısı Ümit Uçankuş dan alırken, turnuva da ikinciliği Osmangazi Fen Lisesi, üçüncülüğü Yıldırım Beyazıt  Anadolu Lisesi, dördüncülüğü ise Kırıkkale Fen Lisesi kazandı.

Emeği geçen öğrencileri ve öğretmenleri tebrik eden Okul Müdürü İbrahim Tarım, “Alınan başarıları bu senede yaşatmak ve artırmak için tüm gayretimiz ile çalışmaktayız. Bu sene de okul müsabakalarına aynı coşku ve istek ile başladık amacımız çıtayı yükseltmek olacaktır” dedi.

İlgili Haberler

A ve AB Klasman Hakemleri Ara Semineri Ankara’da düzenlendi

admin

THY, yönetimle yemekte buluştu

admin

Barış Pınarı bölgesinde voleybol maçı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası