Voleybol Plus

Karşıyaka’da Gökhan Öner dönemi

Antrenör Reşat Yazıcıoğulları geçtiğimiz günlerde Karşıyaka Medicalpoint ile yollarını istifa ederek ayırdı. Yeşil-Kırmızılı ekibin yeni başantrenörü ise Yazıcıoğulları’nın yardımcısı Gökhan Öner oldu.

Başarısız sonuçlar istifayı getirdi
Karşıyaka Medicalpoint bu sezon ligde üst üste gelen yenilgiler ile gündem oldu. Ekibin başantrenörü Reşat Yazıcıoğulları’nın ise birbiri ardına gelen başarısız sonuçların ardından istifa dilekçesini Yeşil-Kırmızlı yönetime sunduğu öğrenildi. Yönetim ise bir toplantı gerçekleştirerek Yazıcıoğulları’nın istifa dilekçesi hakkında görüştü ve başantrenörün istifa kararını kabul etti.

Yazıcıoğulları’nın yardımcısı göreve geldi
Reşat Yazıcıoğulları’nın Karşıyaka Medicalpoint ile yollarını ayrıması ile yeni başantrenörün kim olacağı merak konusu oldu. İzmir temsilcisi ise antrenörlük görevine Gökhan Öner’in getirildiğini açıkladı. Öner daha öncesinde Yazıcıoğulları’nın yardımcılığını üstleniyordu. Görev değişimi için yapılan törene ise Voleybol Şube Başkanı Veysi Kubba, Reşat Yazıcıoğulları ve Gökhan Öner katıldı. Kubba, iki antrenöre de plaket verdi ve yeni dönemin Karşıyaka’ya yakışan bir veda töreni ile başladığını belirtti.

Kubba, Öner’e güveniyor
Voleybol Şube Başkanı Veysi Kubba açıklamalarında Gökhan Öner’e güvendiklerini belirtti. Kubba ayrıca hedefe odaklanarak başarılı bir sezon geçireceklerini, takımın en iyi yerlere gelebilmesi için beraber çalışacaklarını vurugulayarak “A Milli formayı 200’ün üstünde giymiş değerli antrenörümüz Gökhan Öner’i başantrenör olarak atamış bulunmaktayız.” dedi.

İlgili Haberler

Ayşe Gürel, PTT’de

admin

Buse Dağdeviren Nevşehir Bld.’de

admin

Karşıyaka’da taraftar isyanda

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası