Voleybol Plus

Kadıköy, Plaj Voleybolu ile şenlenecek

Kadıköy Belediyesi, uzun zaman sonra Plaj Voleybolu’nda coşkulu bir organizasyona imza atacak.

Kadıköy Belediyesi, uzun zaman sonra Plaj Voleybolu’nda coşkulu bir organizasyona imza atacak.
16-18 Ağustos 2019 tarihlerinde Kalamış Atatürk Parkı Plaj Voleybolu kortlarında U21 Erkek, U20 Kadın ve Veteranlar kategorilerinde gerçekleştirilecek olan Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda, Pal Station Radyosu DJ.’leri voleybol severleri coşturacak.

Üç kategorinin yer alacağı turnuvada, her kategoride 16 takım yarışacak. Turnuvada dereceye girenlere ödüller verilecek. Veteranların yer alacağı kategoride erkek oyuncuların en az 40 yaşında olması ve 2 erkek 1 kadından oluşacak takımda üç oyuncunun toplam yaşının en az 101 olması gerekiyor.

HDI Sigorta ana sponsorluğunda, Red Bull ve Özlem Kristal’in değerli katkıları ile hayata geçen projenin basın sponsoru olarak da KRT TV, canlı yayın röportajları ile turnuvanın Türkiye’nin her yerine ulaşmasını sağlayacak.

Plaj Voleybolunun sesi, İlker Çeteci’nin eşsiz sunumu ile gün boyu sürecek anlatımla hayat bulacak olan Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası için çeşitli sürprizler de organizasyonda yerini alacak

İlgili Haberler

CEV Satellite Avrupa Turu Türkiye Etabı sona erdi

admin

CEV Satellite Türkiye Etabı ana tablo maçları başladı

admin

Ross/Klineman çifti finalde

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası