Voleybol Plus

Kadıköy Gençlik’e isim sponsoru

Kadıköy Gençlik Spor Kulübü, 2016 – 2017 sezonu hazırlıkları başlarken, kulüp yönetimi sponsor görüşmelerini de sürdürüyor. 

Kulübün Voleybol şubesinin sponsorluğu için bir araya gelen Kulüp Başkanı İlker Habeşoğlu ile Ozer Elektrik Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Özer tüm şartlarda anlaştı. 

Bu anlaşma ile önümüzdeki sezon Kadıköy Gençlik Spor Kulübü Voleybol Şubesinin Sponsoru Ozer markası oldu ve 2016 – 2017 sezonunda Kadıköy Gençlik Spor Kulübü voleybol şubesi, Kadiköy Gençlik Ozer, markası ile sahalarda olacak. 

Kulüp Başkanı İlker HABEŞOĞLU :"Ünal bey yıllardır kulübümüzün yönetiminde yer alan çok değerli ve çocuklarımızın her zaman yanında olmuş değerli bir işadamı. Üç sezon önce gittiğimiz gençleşme operasyonumuzda ve zor günlerimizde her zaman Kadıköy Gençlik ailesinin yanında olmuştur. 

Çocuklarımızın önüne hedef olarak koyduğumuz A Bayan Voleybol Takımımız ve altyapı takımlarımıza önemli bir destek, motivasyon ve dokunuş olarak gördüğümüz bu sponsorlukla, gelecekte yine aynı güçlü, karakterli Kadıköy Gençlik markası ile birlikte olacağımızdan eminiz. Kendisine şahsım ve kulübüm adına özel olarak teşekkür ediyorum” dedi. 

Ozer Elektrik Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Ünal ÖZER : “Yıllardır içinde olduğum Kadıköy Gençlik ailesi bizim için başka bir yerde. İster sosyal sorumluluk deyin, ister spor ve çocuk sevgisi. Adı ne olursa olsun, başkan İlker Habeşoğlu’nun teklifi getirdiği ilk anda hiç düşünmeden çocuklarımızın yanında olmayı kabul ettik. 

İnşallah kızlarımız ile alacağımız başarılar ve ilerleyen yıllarda transferler ile eskiden olduğu gibi yeniden 3.lig, 2.ligteki yerimize geleceğiz. 

Tüm ailemize keyifli, başarılı ve centilmence bir sezon dilerim." Dedi

İlgili Haberler

Nilüferli genç voleybolcular, ligi 3. tamamladı

admin

Arhavi Bld, Fındıklı engelini de aştı

admin

Altyapı Bayan Voleybol Milli Takımları Sporcu Taramaları Uşak ve Kütahya’da Gerçekleştirildi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası