Voleybol Plus

İzzet Ünver: Kendimi voleybola adadım

Yetenekli bir çocuk olarak scout ekiplerinin dikkatini çeken ve Fenerbahçeli komşusu sayesinde Dereağzı’nın yolunu tutan İzzet Ünver, Fenerbahçe altyapısında gösterdiği başarılı performansla A takıma kadar yükseldi. Bu seviyede aldığı süreleri en iyi şekilde değerlendiren genç oyuncu, daha fazla forma giymek için geçen sezon Maliye Piyango’ya transfer oldu. Gösterdiği başarılı performansla tekrardan Veljko Basic’in çalıştırdığı Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı’na dahil edilen milli smaçör, şimdiden sezona hazır. Çalışkan ve hırslı yapısıyla dikkat çeken 25 yaşındaki İzzet Ünver Fenerbahçe Dergisi’ne röportaj verdi.

Röportajdan öne çıkan spotlar şöyle:

01: Tekrardan Fenerbahçe ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Geçen seneyi elimden geldiği kadar iyi değerlendirmeye çalıştım. Fenerbahçe’ye yeniden dönüş benim hedefimdi. Umarım; hem benim için hem de takımımın için hayırlısı olur.

02: Takımımızın temel altısı korundu ve eksik noktalara transferler yapıldı. Yabancı kalitesi de bir tık daha yükseldi. Gerçek anlamda güzel bir arkadaş grubu takımı oluşturduğumuzu düşünüyorum.

03: Sezona Halkbank ile oynayacağımız Süper Kupa finali ile başlayacağız. Sezona kupayla başlamak istiyoruz. Bu seneki temel amacımız her zamanki gibi tüm kulvarlarda şampiyonluk.

İlgili Haberler

Resmiye Çakmak ara veriyor

admin

Erkekler Şampiyonlar Kupası, Ankara’da

admin

Halkbank’tan Travica ve Le Roux’ya teşekkür

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası