Voleybol Plus

Hilvanda’da voleybol turnuvası başladı

Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesi’nde, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası başladı.

Hilvan Belediyesi’nin sponsorluğunda düzenlenen turnuva, Hilvan Kapalı Spor Salonu’nda kıyasıya mücadeleyle start aldı. Turnuvaya ev sahipliği yapan Hilvan Belediyesi, 24 kasım Öğretmenler Günü için geleneksel hale getirdiği voleybol turnuvasında dereceye giren ilk üç takımı altınla ödüllendirecek.

Turnuvanın ilk maçını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut ile birlikte izleyen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, “Hilvan Belediyesi olarak her zaman eğitim camiamızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Gerek bireysel ve gerekse toplumsal eğitimin baş mimarları olan değerli öğretmenlerimiz için, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte voleybol turnuvası düzenledik. Düzenlenen turnuvanın sonunda dereceye giren ekibe altın ödülü vereceğiz. Tabi bu ödül her ne kadar sembolik olsa da, gayemiz okullarımıza her zaman ki gibi katkıda bulunmaktır. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz 24 Kasım Öğretmenler günü voleybol turnuvasına katılım gösteren bütün takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut ise Hilvan Belediyesi’nin her zaman eğitimin en büyük destekçisi olduğunu belirterek, turnuva nedeniyle Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a teşekkür etti.

Hilvan Belediyesi sponsorluğunda düzenlenen voleybol turnuvasında dereceye giren takımların ödülleri, 24 kasım Öğretmenler Günü’nde verilecek.

İlgili Haberler

Kepez’in Sultanları sezona hazır

admin

KFC Türkiye, Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nin Ana Sponsoru oldu

admin

Dilek Bataray, Kazan Bld.’de

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası